Projektowanie wnętrz Warszawa

Urządzając dom lub mieszkanie, staramy się włożyć w to całe serce, aby stworzyć przestrzeń, w której będziemy czuć się komfortowo i bezpiecznie – jak u siebie. Nie każdy jednak potrafi samodzielnie przekuć swoje marzenia w idealny projekt. Niejednokrotnie brakuje nam wiedzy, aby wykreować spójną aranżację, która zachwyci gości, a przy tym będzie w pełni odzwierciedlać naszą osobowość. W takim przypadku warto zwrócić się o pomoc do doświadczonego specjalisty w zakresie architektury wnętrz. Jeżeli Państwa nieruchomość znajduje się w Warszawie, z przyjemnością zaprojektuję Wasze mieszkanie, nadając mu indywidualny charakter. Zapraszam na spotkanie do autorskiej pracowni projektowej A plus design.

Ewelina Pałajska

ul. Bajeczna 4a/ 34
31- 566 Kraków
e.palajska@aplusdesign.pl
Tel. +48 798 777 660
Tel. +44 7448 846 356

Formularz kontaktowy.



  Architekt wnętrz Warszawa na miarę XXI wieku

  Od początku pracy jako architekt wnętrz interesuję się designem, który pełnymi garściami czerpie ze światowych trendów. Moja pasja to projekty łączące w sobie właściwe proporcje, dobry smak oraz modę. Tworzę aranżacje jednocześnie bardzo nowoczesne i stylowe, niezwykle przytulne, do których chce się wracać po męczącym dniu. Zdecydowanie nie są to zimne, surowe przestrzenie – to wnętrza pełne życia, z dużą ilością światła. Szlifowałam umiejętności, przygotowując projekty powierzchni prywatnych oraz biurowych, jak również wnętrz w budynkach użyteczności publicznej. Praktykowałam w kraju i za granicą, sukcesywnie podnosząc kwalifikacje w dziedzinie planowania przestrzennego czy projektowania mebli. Dziś największą radość sprawia mi współpraca z osobami, które chcą gustownie i nowocześnie urządzić swoje cztery kąty – uwielbiam projekty wnętrz mieszkalnych. Kładę duży nacisk nie tylko na estetykę, ale też na funkcjonalność oraz ergonomię pomieszczeń. Moim priorytetem jest zaprezentowanie klientom wnętrza, w którym będzie im się wygodnie żyło.

  Funkcjonalny projekt wnętrza Warszawa

  Przygotowując każdy projekt, dbam o to, aby uwzględnić w nim wszystkie sugestie i życzenia klientów. Jednocześnie czuwam nad zastosowaniem technologii wykończeniowych. Dobór najlepszych rozwiązań, a na kolejnych etapach śledzenie na bieżąco postępów w pracach umożliwia mi rozległa wiedza z zakresu m.in. inżynierii oraz materiałoznawstwa. Dzięki temu mam pewność, że oddaję zamawiającym dokładnie to, czego oczekują, a projekt wnętrza rewelacyjnie wpasuje się w ich preferencje. Największą grupę moich klientów stanowią amatorzy najnowszych trendów. To osoby, które bardzo cenią sobie starannie przemyślany wystrój i pragną przebywać w otoczeniu pięknych przedmiotów oraz mebli. Najczęściej jednak brak im czasu bądź sprecyzowanej koncepcji na zagospodarowanie miejsca w swoim mieszkaniu. Zainspirowani fotografiami w katalogach sklepów meblowych, próbują dostosować swoje pomysły do możliwości finansowych i metrażu, jakim dysponują. W takich sytuacjach zamiłowanie do tworzenia nieszablonowych przestrzeni pozwala mi spełniać się jako dekorator wnętrz oraz zmieniać propozycje klientów w rzeczywistość.
  Architekt wnętrz Ewelina Pałajska - Projekty wnętrz Katowice​
  A+ Design Ewelina Pałajska - projektowanie, aranżacja wnętrz Warszawa

  Aranżacja wnętrz Warszawa z charakterem

  Różnorodność asortymentu sklepów z artykułami do domu daje mi mnóstwo możliwości. Jako projektant wnętrz z niepowtarzalnym klimatem, mogę zagwarantować, że urządzone przeze mnie mieszkanie będzie równie funkcjonalne, co piękne. Przed przystąpieniem do pracy przeprowadzam szereg rozmów z klientami, aby jak najlepiej poznać ich gust i tryb życia. Uważnie wsłuchuję się w ich potrzeby, co ułatwia mi wyobrażenie sobie ich idealnego mieszkania. Każdy element ma dla mnie olbrzymie znaczenie, ponieważ składa się na kompozycję, w której mieszkańcy spędzą najbliższe kilka czy kilkanaście lat życia. Może to być zestaw perfekcyjnie dobranych lamp, które zmienią salon w komfortową strefę relaksu albo minimalistyczna sypialnia w odcieniach szarości, praktycznie pozbawiona bodźców, które zakłócałyby wypoczynek. Zwolennikowi futurystycznych rozwiązań z pewnością przypadnie do gustu aranżacja wnętrz z użyciem metalu, betonu, szkła i mebli z połyskiem. Z kolei dla miłośnika przyrody wykreuję przestrzeń, w której będzie dominowało drewno, zielenie oraz brązy. Każda kolejna współpraca oznacza zupełnie nowe wyzwania, które podejmuję z ochotą i finalizuję z ogromną satysfakcją.

  Nowoczesna pracownia wnętrz Warszawa

  Projekty wnętrz znajdujące się w moim portfolio świetnie ukazują kierunek, w którym czuję się najbardziej swobodnie. Należę do ludzi, którzy dostrzegają potencjał zaawansowanych technologii. Na bieżąco zapoznaję się z nowinkami, które ułatwiają domownikom codzienne życie i chętnie wdrażam je w swoich pracach. Dotyczy to różnych zagadnień, od systemów oświetleniowych po sposoby na wizualne powiększenie przestrzeni (np. poprzez odpowiednie wykorzystanie szkła). Moja autorska pracownia wnętrz to miejsce, w którym znajdą Państwo prawdziwą pasjonatkę swojego zawodu. Codziennie odkrywam, jak wiele radości przynosi mi urządzanie mieszkań, planowanie koncepcji, która oczaruje klientów i sprawi, że nie będą mogli się doczekać jej realizacji. Pieczołowicie dobieram styl pomieszczeń do osobowości klientów, zestawiam kolorystykę ścian z elementami wyposażenia, ich kształtem oraz fakturą. Wszystko po to, aby zagospodarowanie układu przestrzennego budziło uznanie zarówno właścicieli mieszkania, jak i osób odwiedzających.
  Projektowanie wnętrz Kraków - Ewelina Pałajska Architekt

  Ewelina Pałajska

  Aranżacja wnętrz Warszawa

  Potrzebujesz pomocy przy aranżacji wnętrz?

  Architekt wnętrz Ewelina Pałajska - projektowanie, aranżacja wnętrza
  A+ Design - Nowoczesna pracownia wnętrz Warszawa
  Architekt wnętrz Ewelina Pałajska - projektowanie, aranżacja wnętrza

  Profesjonalny projektant wnętrz Warszawa

  Nie sposób zaprzeczyć, że projekt, który opracował architekt wnętrz, budzi uznanie z co najmniej kilku powodów. Po pierwsze, to dokładnie przemyślany plan, w którym wzięto pod uwagę wszelkie ograniczenia architektoniczne, takie jak np. niewielki metraż. Mając je na względzie, specjalista jest w stanie opracować różne warianty aranżacji. Ponadto, bazując na swojej wiedzy oraz doświadczeniu, może polecić klientowi rozsądne rozwiązania i odwieść go od pomysłów, które finalnie okazałyby się niekorzystne. Przykładowo, podpowie, jakiego typu meble sprawdzą się w kameralnym mieszkaniu. Wyjaśni, czemu w wąskiej kawalerce lepiej zrezygnować z narożnika i wstawić zamiast niego np. półkotapczan. Wytłumaczy, że w niskim pomieszczeniu nie zda egzaminu rozłożysty żyrandol, za to w roli oświetlenia doskonale odnajdzie się plafon sufitowy. Po drugie, projektant wnętrz to zazwyczaj osoba o wyrobionym guście, posiadająca zmysł estetyczny. Klient może ze spokojem zlecić mu urządzenie mieszkania, bo ma pewność, że zadania podejmuje się człowiek, który naprawdę zna się na swoim fachu. I najczęściej kocha to, co robi – jak ja. Jeśli zdecydują się Państwo na podjęcie ze mną współpracy, przyłożę starań, aby stworzyć projekt szyty na miarę, pod Wasz gust. Wykreuję miejsce, do którego będziecie wracać niecierpliwie oraz przebywać w nim z przyjemnością.

  Warszawa – idealne miejsce na spotkanie z architektem wnętrz

  Jako dekorator wnętrz służę klientom pomocą i wsparciem w dostosowywaniu użyteczności oraz wyglądu pomieszczenia do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Sygnowane moim nazwiskiem aranżacje wyróżniają się oryginalnością, ale zawsze cechuje je elegancja i klasa. Bez względu na to, czy zadanie dotyczy jednego pokoju, czy kompleksowej przemiany całego mieszkania bądź domu, angażuję się równie mocno. Jeżeli zainteresowała Państwa moja oferta, serdecznie zapraszam na spotkanie do stolicy. Warszawa to miasto, w którym można umówić się ze mną na konsultację w sprawie metamorfozy pomieszczenia, a także wykończenia go po zakupie czy generalnym remoncie. W oparciu o wizję i potrzeby klienta przygotowuję projekty koncepcyjne lub kompleksowe (poszerzone o całkowity kosztorys prac oraz listę użytych w wizualizacji materiałów). Jeśli takie będzie życzenie zamawiającego, drugi wariant może obejmować pomoc w zakupie potrzebnych mebli i poszczególnych dodatków, jak również nadzór prac budowlanych. Gwarantuję indywidualne podejście oraz nietuzinkowe spojrzenie na temat architektury wnętrz. Po zakończeniu zlecenia Państwa mieszkanie nabierze charakteru i będzie zachwycać każdym detalem. W projektach wykorzystuję wysokiej jakości komponenty, aby wyposażenie służyło właścicielom przez długie lata, ciesząc jednocześnie ich wzrok. W codziennej pracy kieruję się bowiem przeświadczeniem, że projektowanie wnętrz to sztuka, a wnętrze to dzieło sztuki.
  Architekt wnętrz Ewelina Pałajska - projektowanie, aranżacja wnętrza
  A+ Design Ewelina Pałajska - profesjonalny projektant wnętrz Warszawa